Aparthotel Zoutelande | by Welcome in
Aparthotel Zoutelande

Luxe Comfort appartement | 2 personen

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Zeeland, Zoutelande
 

Voorzieningen

Plaats

  1. Zoutelande

Dichtbij

  1. < 1 km van het centrum
  2. < 500 meter tot het strand

Voorzieningen algemeen

  1. Buiten Berging
  2. Wifi
  3. Centrale ligging
  4. Fietsenstalling
  5. Rookvrij
  6. Kindvriendelijk

Soort verblijf

  1. Appartement

Gezelschap

  1. Huisdiervrij

Keuken

  1. Complete keukeninventaris
  2. Vriesvakje/vriezer
  3. Nespresso
  4. Filter koffiemachine
  5. Keuken
  6. Afwasmachine
  7. Combi magnetron

Woonruimte

  1. Smart Tv
  2. Buitenlandse TV-zenders
  3. Woonkamer

Badkamer

  1. Douche: 1
  2. Badkamer(s): 1
  3. Gasten-toiletten: 1

Slaapkamer

  1. Aantal bedden: 2
  2. Opgemaakte bedden bij aankomst
  3. 1 Slaapkamer
 

Omschrijving

Op een toplocatie vind je dit comfortabel appartement op 50 m van het strand in Zouteland

Max. Aantal Personen: 2

Aantal slaapkamers: 1
Aantal badkamers: 1
Opp.: 35m2

2-Persoons appartementen: 
24, 28, 34, 38, 44 en 48
Kies tijdens het boeken met behulp van de plattegrond zelf welke van de beschikbare appartementen uw voorkeur heeft.

Accommodatie 
Vakantie vieren in luxe en comfort. Het 2-kamer appartement biedt u alle ruimte voor een onbezorgde vakantie. Via de entree komt u het appartement binnen. De ruime living met zithoek biedt een mooi uitzicht. De open keuken is van alle gemak voorzien, zoals kookplaat, vaatwasser, oven, vriesvakje, waterkoker, filter koffiemachine en nespresso. De ruime slaapkamer heeft een comfortabel tweepersoons boxspringbed om lekker in weg te dommelen na een lange vakantiedag. De ruime badkamer is uitgerust met een wastafel, douche en föhn. Er is een apart toilet. In een aantal 2-persoons appartementen is een airco aanwezig De meeste appartementen hebben een terras of balkon.

Aparthotel Zoutelande is een kleinschalig complex op 50 meter van strand en zee.


Over deze accommodatie

Aparthotel Zoutelande is een appartementencomplex met 37 studios en 23 appartementen verdeeld over drie gebouwen; gebouw Paalhoofd, gebouw Golfbreker en gebouw De Schelp. Aparthotel Zoutelande heeft geen restaurant of receptie. Het Aparthotel heeft een unieke ligging, op slechts één minuut loopafstand van het strand. Voor de meeste accommodaties is één parkeervak aanwezig op loopafstand op een nabijgelegen parkeerplaats. Er is een centrale berging aanwezig voor het stallen van fietsen en een ruimte om te wassen en drogen, tegen betaling. Een campingbabybedje en kinderstoel is apart te huur.

 

Omgeving

Zoutelande wordt omlijst door hoge duinen en uitgestrekte zandstranden. Die stranden zijn bekend vanwege hun ligging op het zuiden en hun karakteristieke houten paalhoofden. Dankzij een uniek samenspel van wind en water telt Zeeland de meeste zonuren van Nederland. Een frisse duik op een warme zomerdag of lekker uitwaaien in de herfst, het strand heeft elk seizoen een onweerstaanbare aantrekkingskracht! Land en zee bieden talloze recreatiemogelijkheden: van kitesurfen en stuntvliegeren tot heerlijk ongestoord fietsen of wandelen langs de vele natuurgebieden in het achterland.

236 recensies


  1. 10

    Het was een schitterend appartement. Schoon en groot. Dicht bij het strand en centrum

    Juni 2023 - gerrit d.

  2. 8,3

    Sehr nah zum Strand, ruhig gelegen

    Mei 2023 - Petra S.

  3. 10

    Ruim appartement met prachtig balkon. Van alle gemakken voorzien. En idd op slechts 50 meter van het strand. Ook entree, hal en lift netjes verzorgd. Wel nogal wat appartementen, al dan niet met balkon, met veel minder privacy dan nr.39.

    Mei 2023 - G.J. v.

  4. 8,9

    2e maal, ligging is top. Alles goed geregeld. Fijn appartement nr 24

    Mei 2023 - Ruud D.

  5. 9,8

    Geen recensie achtergelaten

    Mei 2023 - Silke K.

  6. 9,8

    Die Lage und die tolle Ausstattung des Appartements. Hell, freundlich, modern ausgestattet. Es hat uns nichts gefehlt.

    Mei 2023 - Jürgen T.

  7. 9,8

    Geen recensie achtergelaten

    Mei 2023 - Alberto H.

  8. 8,5

    Gute Lage, 2. Etage

    Mei 2023 - Annette F.

  9. 9,9

    Goede locatie, ruim en schoon appartement, praktische checking

    Mei 2023 - Jose H.

  10. 8,9

    Ligging vlakbij zee Hotel faciliteiten, alles aanwezig Rustige inrichting Helemaal top, voor herhaling vatbaar

    Mei 2023 - Maria Z.

  11. 8,8

    Geen recensie achtergelaten

    Mei 2023 - Joost v.

  12. 7,5

    Geen recensie achtergelaten

    April 2023 - Bert v.

  13. 9,6

    Zentrale Lage Parkplatz der zur Wohnung gehört

    April 2023 - Christiane D.

  14. 9,6

    Zentrale Lage Eigener Parkplatz der zur Wohnung gehört

    April 2023 - Christiane D.

  15. 6,6

    Im September 2022 hatten wir das Appartement 38 gebucht und waren sehr zufrieden. Beim jetzigen Appartement 48 waren noch ein angebrochener Becher mit Oliven im Kühlschrank, eine zerfledderte Informationsmappe, eine abgenutzte Couch und eine nicht mehr ganz gehende Schranktüre im Sideboard vorhanden. Unter den Betten hatte sich monatelanger Schmutz angesammelt.

    April 2023 - Günter W.